niedziela, 31 sierpnia 2014

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ :)

MECZ POLSKA - SERBIA

Dziś wieczorem miało miejsce wielkie wydarzenie, mecz otwarcia Mistrzostw Świata: mecz Polska- Serbia. Strefa kibica w Domu nad Stawem ruszyła pełną parą!

Przed meczem posililiśmy się, jak prawdziwi kibice, hamburgerami, tylko takimi zdrowymi bo własnej roboty. Paweł klepał kotlety, Kacper je smażył a Martyna przygotowała warzywa. Każdy sam zrobił sobie hamburgera, jakiego lubi i trzeba przyznać, że zeszłoroczne zajęcia cioci Anety (Akademia Zdrowia) nie poszły w las, bo bułki wypchane były sałatą, pomidorami i ogórkami. Było pysznie!
Po jedzeniu przebraliśmy się w barwy biało czerwone i zabraliśmy się za kibicowanie! Choć było nas jeszcze niewielu, to atmosfera była super!!! No a mecz….klasa!!!!
Dziękuję Wam za tak wspaniale spędzony wieczór! POLSKA DO BOJU!!!!
Ciocia Asia

Dziś wieczorem 30 sierpnia na kolacje były hamburgery, były pyszne i takie smaczne duże i się bardzo najadłem. Potem oglądaliśmy mecz siatkówki Polska- Serbia, kibicowaliśmy, śpiewaliśmy hymn na stojąco i byliśmy ubrani na biało-czerwono, ja miałem spodenki, koszulkę Polska i czapkę. Było fajnie bardzo! POLSKA!!!

Konrad

Dziś wieczorem  oglądaliśmy mesz siatkówki Polska-Serbia oczywiście kibicowaliśmy Polsce.  Polska wygrała wszystkie trzy sety, mecz był bardzo ciekawy i było dużo emocji. Kacper

W dniu 30.08.14r. w sobotę o 20:15 odbył się mecz na Stadionie narodowym w Warszawie Polska - Serbia. Był on bardzo ciekawym meczem, ponieważ reprezentacja Polski pokazała, że Polacy potrafią. I pokazali to właśnie przy grze z Serbią - wygrali bardzo solidnym wynikiem bo aż 3:0 w setach. Bardzo podobał mi się mecz. Trzymam kciuki za dalsze wygrane z kolejnymi zespołami. Polska do boju !!!!!!!!!!